Måndag 6/6 (Dag 1)

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag    
06060100 mån 06/06 09:20 mån 06/06 Vallen 1 P-14 Grp A Vikingstad SK Gul Karle IF    
06060200 mån 06/06 09:20 mån 06/06 Vallen 2 P-14 Grp A Ektorp FK Örtomta GoIS Blå    
06060300 mån 06/06 09:20 mån 06/06 Vallen 3 P-14 Grp A Vikingstad SK Svart Örtomta GoIS Gul    
06060400 mån 06/06 09:20 mån 06/06 Vallen 4 P-13 Grp A Malmslätts AIK Vit Mjölby södra Svart    
06060500 mån 06/06 09:20 mån 06/06 Vallen 5 P-13 Grp A Karle IF Vikingstad SK Svart    
06060600 mån 06/06 09:20 mån 06/06 Vallen 6 P-13 Grp A Svärtinge SK Vit Ekängens IF    
06060101 mån 06/06 09:40 mån 06/06 Vallen 1 - Grp A Hjulsbro IK F-13 Vit Krokeks IF F-14    
06060201 mån 06/06 09:40 mån 06/06 Vallen 2 - Grp A Hjulsbro IK F-13 Blå BK Kenty F14 F-14    
06060301 mån 06/06 09:40 mån 06/06 Vallen 3 - Grp A Karle IF F-13 Vikingstad SK F-14 Svart    
06060401 mån 06/06 09:40 mån 06/06 Vallen 4 P-13 Grp B Svärtinge SK Blå Vikingstad SK Gul    
06060501 mån 06/06 09:40 mån 06/06 Vallen 5 P-13 Grp B Malmslätts AIK Röd Mantorps FF Vit    
06060601 mån 06/06 09:40 mån 06/06 Vallen 6 P-13 Grp B Hjulsbro IK Vit BK Derby Grön    
06060102 mån 06/06 10:00 mån 06/06 Vallen 1 P-14 Grp A Örtomta GoIS Blå Vikingstad SK Gul    
06060202 mån 06/06 10:00 mån 06/06 Vallen 2 P-14 Grp A LBK Gottfridsberg Gul Ektorp FK    
06060302 mån 06/06 10:00 mån 06/06 Vallen 3 - Grp A Linköping BK Tinnis F-14 Vikingstad SK F-13 Svart    
06060402 mån 06/06 10:00 mån 06/06 Vallen 4 P-13 Grp C Malmslätts AIK Svart Hjulsbro IK Röd    
06060502 mån 06/06 10:00 mån 06/06 Vallen 5 P-13 Grp A Hjulsbro IK Blå Ekängens IF    
06060602 mån 06/06 10:00 mån 06/06 Vallen 6 P-13 Grp A Vikingstad SK Svart Svärtinge SK Vit    
06060103 mån 06/06 10:20 mån 06/06 Vallen 1 - Grp A BK Kenty F14 F-14 Vikingstad SK F-14 Svart    
06060203 mån 06/06 10:20 mån 06/06 Vallen 2 P-14 Grp A Karle IF Örtomta GoIS Gul    
06060303 mån 06/06 10:20 mån 06/06 Vallen 3 - Grp A Hjulsbro IK F-13 Blå Karle IF F-13    
06060403 mån 06/06 10:20 mån 06/06 Vallen 4 P-13 Grp C Mjölby södra Vit Gammalkils ... födda 2013    
06060503 mån 06/06 10:20 mån 06/06 Vallen 5 P-13 Grp A Malmslätts AIK Vit Karle IF    
06060603 mån 06/06 10:20 mån 06/06 Vallen 6 P-13 Grp C Mantorps FF Svart BK Derby Svart    
06060104 mån 06/06 10:40 mån 06/06 Vallen 1 P-14 Grp A Örtomta GoIS Blå Vikingstad SK Svart    
06060204 mån 06/06 10:40 mån 06/06 Vallen 2 P-14 Grp A LBK Gottfridsberg Gul Vikingstad SK Gul    
06060304 mån 06/06 10:40 mån 06/06 Vallen 3 - Grp A Hjulsbro IK F-13 Vit Linköping BK Tinnis F-14    
06060404 mån 06/06 10:40 mån 06/06 Vallen 4 P-13 Grp B Vikingstad SK Gul BK Derby Grön    
06060504 mån 06/06 10:40 mån 06/06 Vallen 5 P-13 Grp A Hjulsbro IK Blå Mjölby södra Svart    
06060604 mån 06/06 10:40 mån 06/06 Vallen 6 P-13 Grp B Svärtinge SK Blå Malmslätts AIK Röd    
06060105 mån 06/06 11:00 mån 06/06 Vallen 1 P-14 Grp A Ektorp FK Karle IF    
06060205 mån 06/06 11:00 mån 06/06 Vallen 2 - Grp A Krokeks IF F-14 Vikingstad SK F-13 Svart    
06060405 mån 06/06 11:00 mån 06/06 Vallen 4 P-13 Grp C Hjulsbro IK Röd Gammalkils ... födda 2013    
06060505 mån 06/06 11:00 mån 06/06 Vallen 5 P-13 Grp A Vikingstad SK Svart Ekängens IF    
06060605 mån 06/06 11:00 mån 06/06 Vallen 6 P-13 Grp B Mantorps FF Vit Hjulsbro IK Vit    
06060106 mån 06/06 11:20 mån 06/06 Vallen 1 P-14 Grp A Örtomta GoIS Gul LBK Gottfridsberg Gul    
06060206 mån 06/06 11:20 mån 06/06 Vallen 2 - Grp A Linköping BK Tinnis F-14 Vikingstad SK F-14 Svart    
06060305 mån 06/06 11:20 mån 06/06 Vallen 3 P-13 Grp C Mantorps FF Svart Mjölby södra Vit    
06060406 mån 06/06 11:20 mån 06/06 Vallen 4 - Grp A Karle IF F-13 Hjulsbro IK F-13 Vit    
06060506 mån 06/06 11:20 mån 06/06 Vallen 5 P-13 Grp B Vikingstad SK Gul Malmslätts AIK Röd    
06060606 mån 06/06 11:20 mån 06/06 Vallen 6 P-13 Grp C Malmslätts AIK Svart BK Derby Svart    
06060107 mån 06/06 11:40 mån 06/06 Vallen 1 - Grp A Krokeks IF F-14 Hjulsbro IK F-13 Blå    
06060207 mån 06/06 11:40 mån 06/06 Vallen 2 - Grp A BK Kenty F14 F-14 Vikingstad SK F-13 Svart    
06060306 mån 06/06 11:40 mån 06/06 Vallen 3 P-14 Grp A Karle IF Vikingstad SK Svart    
06060407 mån 06/06 11:40 mån 06/06 Vallen 4 P-13 Grp A Karle IF Svärtinge SK Vit    
06060507 mån 06/06 11:40 mån 06/06 Vallen 5 P-13 Grp A Ekängens IF Mjölby södra Svart    
06060607 mån 06/06 11:40 mån 06/06 Vallen 6 P-13 Grp B BK Derby Grön Mantorps FF Vit    
06060108 mån 06/06 12:00 mån 06/06 Vallen 1 P-13 Grp C Hjulsbro IK Röd Mantorps FF Svart    
06060208 mån 06/06 12:00 mån 06/06 Vallen 2 P-14 Grp A Ektorp FK Vikingstad SK Gul    
06060307 mån 06/06 12:00 mån 06/06 Vallen 3 P-14 Grp A LBK Gottfridsberg Gul Örtomta GoIS Blå    
06060408 mån 06/06 12:00 mån 06/06 Vallen 4 P-13 Grp C Malmslätts AIK Svart Gammalkils ... födda 2013    
06060508 mån 06/06 12:00 mån 06/06 Vallen 5 P-13 Grp B Hjulsbro IK Vit Svärtinge SK Blå    
06060608 mån 06/06 12:00 mån 06/06 Vallen 6 P-13 Grp A Malmslätts AIK Vit Vikingstad SK Svart    
06060109 mån 06/06 12:20 mån 06/06 Vallen 1 - Grp A Karle IF F-13 Krokeks IF F-14    
06060209 mån 06/06 12:20 mån 06/06 Vallen 2 - Grp A Vikingstad SK F-13 Svart Hjulsbro IK F-13 Vit    
06060308 mån 06/06 12:20 mån 06/06 Vallen 3 - Grp A BK Kenty F14 F-14 Linköping BK Tinnis F-14    
06060409 mån 06/06 12:20 mån 06/06 Vallen 4 P-13 Grp A Svärtinge SK Vit Hjulsbro IK Blå    
06060509 mån 06/06 12:20 mån 06/06 Vallen 5 P-13 Grp A Mjölby södra Svart Karle IF    
06060609 mån 06/06 12:20 mån 06/06 Vallen 6 P-13 Grp C BK Derby Svart Mjölby södra Vit    
06060110 mån 06/06 12:40 mån 06/06 Vallen 1 P-14 Grp A Vikingstad SK Gul Örtomta GoIS Gul    
06060210 mån 06/06 12:40 mån 06/06 Vallen 2 - Grp A Vikingstad SK F-14 Svart Hjulsbro IK F-13 Blå    
06060309 mån 06/06 12:40 mån 06/06 Vallen 3 P-14 Grp A Vikingstad SK Svart Ektorp FK    
06060410 mån 06/06 12:40 mån 06/06 Vallen 4 P-13 Grp B BK Derby Grön Svärtinge SK Blå    
06060510 mån 06/06 12:40 mån 06/06 Vallen 5 P-13 Grp B Vikingstad SK Gul Mantorps FF Vit    
06060610 mån 06/06 12:40 mån 06/06 Vallen 6 P-13 Grp B Malmslätts AIK Röd Hjulsbro IK Vit    
06060111 mån 06/06 13:00 mån 06/06 Vallen 1 P-13 Grp C Malmslätts AIK Svart Mantorps FF Svart    
06060211 mån 06/06 13:00 mån 06/06 Vallen 2 P-13 Grp C Mjölby södra Vit Hjulsbro IK Röd    
06060310 mån 06/06 13:00 mån 06/06 Vallen 3 P-14 Grp A Örtomta GoIS Blå Karle IF    
06060411 mån 06/06 13:00 mån 06/06 Vallen 4 P-13 Grp A Mjölby södra Svart Svärtinge SK Vit    
06060511 mån 06/06 13:00 mån 06/06 Vallen 5 P-13 Grp A Hjulsbro IK Blå Malmslätts AIK Vit    
06060611 mån 06/06 13:00 mån 06/06 Vallen 6 P-13 Grp C Gammalkils ... födda 2013 BK Derby Svart    
06060212 mån 06/06 13:20 mån 06/06 Vallen 2 P-13 Grp B Mantorps FF Vit Svärtinge SK Blå    
06060311 mån 06/06 13:20 mån 06/06 Vallen 3 P-14 Grp A Vikingstad SK Svart LBK Gottfridsberg Gul    
06060412 mån 06/06 13:20 mån 06/06 Vallen 4 P-14 Grp A Örtomta GoIS Gul Ektorp FK    
06060512 mån 06/06 13:20 mån 06/06 Vallen 5 - Grp A Krokeks IF F-14 Vikingstad SK F-14 Svart    
06060612 mån 06/06 13:20 mån 06/06 Vallen 6 P-13 Grp A Ekängens IF Karle IF    
06060112 mån 06/06 13:40 mån 06/06 Vallen 1 - Grp A Linköping BK Tinnis F-14 Hjulsbro IK F-13 Blå    
06060213 mån 06/06 13:40 mån 06/06 Vallen 2 P-13 Grp C Mjölby södra Vit Malmslätts AIK Svart    
06060312 mån 06/06 13:40 mån 06/06 Vallen 3 - Grp A Karle IF F-13 Vikingstad SK F-13 Svart    
06060413 mån 06/06 13:40 mån 06/06 Vallen 4 - Grp A BK Kenty F14 F-14 Hjulsbro IK F-13 Vit    
06060513 mån 06/06 13:40 mån 06/06 Vallen 5 P-13 Grp A Vikingstad SK Svart Hjulsbro IK Blå    
06060613 mån 06/06 13:40 mån 06/06 Vallen 6 P-13 Grp A Svärtinge SK Vit Malmslätts AIK Vit    
06060113 mån 06/06 14:00 mån 06/06 Vallen 1 P-13 Grp C Gammalkils ... födda 2013 Mantorps FF Svart    
06060414 mån 06/06 14:00 mån 06/06 Vallen 4 P-13 Grp C Hjulsbro IK Röd BK Derby Svart    
06060514 mån 06/06 14:00 mån 06/06 Vallen 5 P-13 Grp B Malmslätts AIK Röd BK Derby Grön    
06060614 mån 06/06 14:00 mån 06/06 Vallen 6 P-13 Grp B Hjulsbro IK Vit Vikingstad SK Gul